Vstupní turnikety jsou určeny pro kontrolu průchodu osob do vyhrazených objektů. V nabídce jsou turnikety tripodové, plnorozměrové i rotační. Vhodným doplňkem turniketů jsou branky.

Vstupní turnikety a vstupní branky jsou určeny pro kontrolu pohybu osob, zabezpečení objektů a areálů. Široká škála nabízených typů uspokojí všechny požadavky na zabezpečení a kontrolu vstupů. Specifická aplikace vstupních turniketů je ve spojení turniketu s mincovním automatem pro výběr poplatků za vstup do zpoplatněné zóny.

Pro řízení přístupu osob jsou velmi užitečným pomocníkem turnikety. Používají se na místech, kde potřebujete za krátkou dobu odbavit hodně lidí. Například na místech jako výstaviště, veřejné toalety, sportovní areály, letiště a podobně. Turnikety se dají využít i ve větších firmách, aby pouštěli jen oprávněné osoby, můžou se prokazovat svými kartičkami. Snad každá ZOO má své turnikety. Turnikety koupíte jednou, je to ze začátku pochopitelně větší investice, avšak výhledově je to finančně lepší, než zaměstnávat na tuto pozici lidi.

  • Motorové otáčení / brždění ramene
  • Funkce “antipanik” již v základní výbavě (rameno turniketu spadne při výpadku napájení nebo při aktivaci bezpečnostního vstupu)
  • Přehledné piktogramy
  • Nerezové provedení
  • Ovládání akceptorem mincí
  • Možnost ovládání tlačítky
  • Příprava na ovládání invalidní branky v základní výbavě
  • Ideální pro zpoplatnění jednorázových vstupů / průchodů. Např. veřejné záchodky, lanovky, atrakce apod.

Platební turniket na WC

Chytré řešení je platební automat s integrovaným tříramenným turniketem. Používáním jeho systému můžete financovat čistší toalety, což plně uspokojí Vaše zákazníky a zvýší Váš příjem.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.