Polovysoké turnikety neboli koridorové turnikety jsou moderní zařízení pro bezpečné řízení přístupu osob do administrativních budov. Do této kategorie řadíme především turnikety SpeedStile v provedení kombinace sklo a nerez, ale i nejmodernější designové turnikety se speciální povrchovou úpravou a v různých barevných provedeních, která naplno představí Váš jedinečný pohled na svět.

Moderní design a skvělá kvalita turniketů Gunnebo SpeedStile

Všechny turnikety SpeedStile jsou vybaveny velkým množstvím ochranných funkcí, které zajišťují bezpečnost procházejících osob, ale také alarmy, které upozorňují na nežádoucí stavy.

Mezi hlavní výhody těchto turniketů patří především:

 • moderní individuální design, který vyjadřuje Vaši jedinečnost
 • barevný LED indikátor stavu turniketu sloužící k zefektivnění a zpříjemnění provozu
 • detekce směru, polohy a trasy průchozí osoby
 • režim volného průchodu v případě mimořádné události (např. požárního alarmu)
 • nastavitelná rychlost otevírání / zavírání / doby otevření průchodu
 • alarmy upozorňující na neoprávněné vniknutí, průchod ve špatném směru, průchod více osob apod.

V posledních letech prošel design a funkčnost turniketů velkým vývojem, díky němuž se turnikety stávají přímým designovým prvkem interiérů budov. Turnikety již nemusí být pouze v nerezovém provedení, v dnešní době se běžně používá tvrzené sklo, barevné odolné plasty a moderní LED osvětlení a piktogramy.

turnikety

YNOT technologies s.r.o.

Společnost YNOT technologies s.r.o. se zabývá prodejem, instalací, servisem trezorů a trezorové techniky včetně komorových trezorů. logo-gunneboDále nabízíme kompletní řešení v oblasti turniketů, protiteroristických zařízení, balistické ochrany, bankovní automatizace a robotizace.

Společnost YNOT technologies s.r.o. převzala výhradní zastoupení společnosti Gunnebo CZ po ukončení fungování pobočky firmy GUNNEBO v České republice v roce 2016.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

  KŘESTNÍ JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  VÁŠ EMAIL *
  VÁŠ TELEFON

  PŘEDMĚT ZPRÁVY

  MĚSTO - OBLAST

  VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

  Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.