Turnikety Gunnebo SpeedStile FL BA / EV s výškou skel 1000, 1200 a 1800mm. Turnikety GUNNEBO resp. typ Speedstile umožňují tzv. multiautorizaci, která umožňuje rychlejší průchod více osob, kdy si řídící logika pamatuje zhruba 200 událostí. Firma YNOT technologies s.r.o. provádí prodej, montáž i servis v ČR a Slovensku.

SpeedStile FL BA / EV s výškou skel 1000, 1200 a 1800

Technická specifikace

Rozměry jednotky

Délka skříně: 1500 nebo 1925 mm
Výška skříně: 1000 mm
Šířka skříně: 170 mm
Čistý standardní průchod: 600 nebo 900 mm
Výška skleněných panelů: 1000,1200, 1800 mm

Pohon: Motorem

Materiály

Horní část: BA - Anodizovaný hliník - stříbrný, EV - Anodizovaný hliník - černý
Přední část: Broušená nerezová ocel 304
Boky: Broušená nerezová ocel 304
Rotační část - osa: Broušená nerezová ocel 304
Křídla: 10mm silné kalené sklo
Výplň: 10mm silné kalené sklo

Funkce

Průchod v obou směrech elektronicky řízený.

SpeedStile je k dispozici v provedení normálně uzavřený (N/C).

U N/C systému je průchod stále uzavřený a otevírá se pouze při přijetí signalizace autorizovaného průchodu.

Mechanismus pohonu:

Křídla jsou ovládaná mechanickými rameny. Tato ramena se otáčejí momentovým hřídelem napojeným na hnací jednotku. Hnací jednotkou je DC motor, který pracuje v součinnosti s dvoustranným modulátorem. Mikroprocesorový řídicí systém zaručuje přesné pohyby a polohování křídel.

Bezpečnostní fotobuňka zabraňuje uzavření jednotky při přítomnosti překážky v prostoru mezi křídly. Pokud dojde k zastavení normální činnosti křídla prostřednictvím překážky, zaznamená ovládací logika výskyt abnormálních podmínek a zajistí reverzní pohyb křídla, aby se opět vrátilo do plné otevřené polohy.

Metodika provozu

Po přijetí signálu z přístupového řídicího systému, přiložení karty nebo čipu k místu se čtečkou nebo zmáčknutí tlačítka se křídla otevřou. Jestliže se neoprávněná osoba pokusí o průchod v závěsu (tailgating) nebo se pokusí o vstup z opačného směru, bezpečnostní systém zachytí pokus o neoprávněné vniknutí a aktivuje vestavěný alarmový systém, při kterém se automaticky zavřou i křídla a není možné projít do doby než je prostor mezi čidly čistý, prázdný. Následně je umožněn průchod již autorizované osobě, která nemusí znovu přikládát kartu. Pokud tato osoba již předtím prošla pak je umožněn průchod další osobě, která se však musí autorizovat – přiloži kartu nebo čip. Současné snímání je provedeno 10ti infračervenými čidly. Turnikety GUNNEBO resp. typ Speedstile umožňují tzv. multiautorizaci, která umožňuje rychlejší průchod více osob, kdy si řídící logika pamatuje zhruba 200 událostí - přiložení karet a křídla turniketu ponechá otevřena až do doby než projde poslední autorizovaná osoba, poté se automaticky uzavřou. Tato funkce je přímo závislá na rychlosti přístupového systému, resp. na délce času, impulsu, po kterou je sepnutý kontakt, který ACS posílá turniketu. Ke snažší orientaci pomáhají stavová světla – LED piktogramy.

Stavová světla: Displej stavového osvětlení LED o průměru 50 mm je namontován v horní části madla turniketu a v jeho noze je pak podelný indikátor.
Na horním piktogramu mohou být tyto symboly:
Zelená šipka říkající, že je průchod možný a v jakém směru – vlevo nebo vpravo;
Červený kříž, který signalizuje, že v současné době není tímto směrem průchod možný nebo že je již používán průchod v opačném směru.
Žlutý symbol karty sdělující, že je nutné přiložit kartu;

Výpadek el. energie: V případě přerušení dodávky elektrické energie zůstanou křídla v poloze, v jaké se nacházely v okamžiku výpadku a po zatlačení se otevřou ve směru úniku. Možnost automatického otevření při použití záložního zdroje.

Požární alarm: K dispozici je volný napěťový kontakt napájený z externího zdroje, turniket se poté chová stejně jako při výpadku napájení.

Rozhraní: Bezpotenciálový kontakt pro čtečku karet nebo tlačítkový vstup.

Jestliže je to nutné, je jednotka vybavena zařízením pro nastavení časové prodlevy, tj. například GO signál bude zrušen, jestliže není průchod zařízením SpeedStile dokončen v rozmezí nastaveného časového intervalu. Standardní nastavení je údobí 8 sekund, které je možné přestavit prostřednictvím parametrické změny.

Napájení: 115/230 V AC, 50/60 Hz

Jmenovitý výkon: klidový 120 VA, provozní 300 VA

Logické napětí: 24V DC / 30 V DC

Instalační údaje: Zařízení SpeedStile je dodáno jako plně zmontovaná jednotka a může
vyžadovat zvedací soupravu při vykládání.

Přibližná hmotnost: 135 - 160 kg

Kapacita průchodů: 40-60 osob / min

 

Z nabídky dalších turniketů

 

Turnikety SpeedStile
Turnikety nízké a branky Turnikety vysoké a filtry
SpeedStile FL TriPod SlimStile BA RotaSec
SpeedStile FLs TriPod SlimStile EV RevoSec
SpeedStile FLs DS TriPod SlimStile EV double Bezpečnostní propusti HiSec
SpeedStile FP TriStile RO Bezpečnostní filtr SAS BA
SpeedStile FP DS Motorická branka GlasStile S Bezpečnostní filtr SAS EV
SpeedStile BP Otočný rotační turniket GlasStile R GyroSec
SpeedStile BP DS Pass-O-Mat
Mechanická branka

 

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.