Bezpečnostní propusti typu HiSec poskytují zabezpečení míst, která jsou ohrožena možnou sabotáží, krádeží či průmyslovou špionáží. Dvoustupňová autorizační kontrola zaručuje maximální ochranu. Kompaktní rozměry usnadňují instalaci do prostor s omezenou podlahovou plochou. Kromě toho, že propusti HiSec poskytují maximální bezpečnost, velký důraz je kladen také na design zařízení. Jejich elegantní vzhled dobře doplňuje i velmi architektonicky náročné prostředí. HiSec 9 je vhodný pro průjezd vozíků pro tělesně postižené.

Funkce: elektronicky řízený průchod oběma směry

Instalace: do interiéru a do přechodu z exteriéru do interiéru

Pohon: motorický

Rozměry:

Hisec 6 - průměr 1050 mm, výška 2300 mm, průchod 600 mm
Hisec 9 - průměr 1500 mm, výška 2300 mm, průchod 900 mm

Hmotnost:

HiSec 6 - 530 kg
HiSec 9 630 kg

Materiály:

hisec6konstrukce – ocelová, 3 pláty oceli o síle 4mm
zasklení – 11/12 mm vrstvené bezpečnostní sklo P4A BR1/S (dle EN356-EN1063 )
volitelně – 26/27mm silné vrstvené neprůstřelné sklo v bezpečnostní třídě P6B BR3/S (dle EN356-EN1063 )

Barva: rám RAL 9006, dveře RAL 7040

Činnosti: Dveře jsou v klidové poloze zavřené uzamčené. Po autorizačním signálu se otevřou první dveře a umožní vstup uživateli do propusti, kde je jeho přítomnost detekována kontrolou zvýšení zatížení podlahy. Potom se první dveře zavřou a v dalším kroku druhé otevřou, což umožní uživateli projít. Druhé dveře se uzavřou a systém se resetuje teprve po opuštění propusti.

Detekce: Tato propust je vybavena ultrazvukovým snímačem, který kontroluje zda-li není přítomna více jak jen jedna osoba.

Povolení průchodu: Autorizovaný průchod zajišťuje, že se dveře otvírají sekvenčně. K povolení této operace zjišťují, zda se uživatel pohybuje od jedněch dveří k druhým.

Výpadek proudu: Je nutné definovat při objednání jak se mají dveře chovat. Standardně a doporučeně jsou vnější dveře nezajištěné, tedy nezamčené, a je možno je manuálně otevřít zatlačením. Vnitřní (bezpečnostní) dveře se zajistí proti otevření pákovým systémem umístěným za zámkovým mechanismem na chráněné straně. Vnitřní dveře lze manuálně otevřít otočením dveřní koule umístěné za uzamykatelným servisním panelem.

Stav ohrožení, poplach: Stejně jako při výpadku napájení, případně lze vyslat signál do řídící jednotky, aby otevřela buď vnější, vnitřní nebo oboje dveře.

hisec9Bezpečnost: Zařízení automaticky otevře dveře při zjištění překážky v jejich pohybu tak, aby mohla být překážka odstraněna. Poté se pokusí dveře zavřít. Pokud není překážka odstraněna bude se otvírací a zavírací cyklus opakovat po dobu 60ti sekund a poté bude spuštěn zvukový poplach na klávesnici dálkového ovládání. Točivý moment dveřního křídla je nastaven mezi 8 a 12 kg, jakmile je zjištěna vyšší hodnota dveřní křídlo se postupně zpomalí, zastaví a poté se plně otevře. Pokud zůstane uživatel uvnitř propusti déle než 60 sekund, vypne se přívod proudu a vnější dveře se otevřou.

Komunikace: hlasová komunikace je standardní součástí dodávky.

Zvláštní vybavení: Zařízení může být vybaveno halogenovým osvětlením, detektorem kovů (CEIA 02PN7 nebo CEIA 02PN8 od velikosti malé ruční palné zbraně), detektorem zanechaných předmětů. Oba typy mohou být dodány s neprůstřelným 27 mm silným vrstveným bezpečnostním sklem, specifikace C2 (AP/B-AC/A podle standardů UNI 9186-9187). Povrchová úprava může být za příplatek v jiných RAL barvách, v leštěné úpravě nebo z nerezové oceli.

Technická data: Napájení 230 VAC / 50 Hz
Příkon: 350W
Logické napětí: 24 V DC
Provozní teplota: 0-50 °C
Životnost: 1,5 mil cyklů ( otevření + zavření )
Kapacita průchodů: 4 osoby za minutu

 

 

Z nabídky dalších turniketů

 

Turnikety SpeedStile
Turnikety nízké a branky Turnikety vysoké a filtry
SpeedStile FL TriPod SlimStile BA RotaSec
SpeedStile FLs TriPod SlimStile EV RevoSec
SpeedStile FLs DS TriPod SlimStile EV double Bezpečnostní propusti HiSec
SpeedStile FP TriStile RO Bezpečnostní filtr SAS BA
SpeedStile FP DS Motorická branka GlasStile S Bezpečnostní filtr SAS EV
SpeedStile BP Otočný rotační turniket GlasStile R GyroSec
SpeedStile BP DS Pass-O-Mat  
  Mechanická branka  

 

 
 
 

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

 
 
 
KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.