Depositní systémy

depositni systemyBankovní automatizace – depozitní systémy jsou vhodné zejména pro společnosti, které inkasují velké množství bankovek a mincí. Depozitní terminál přijme najednou velké množství mincí i bankovek. Vše spočítá se 100% přesností a kontrolou pravosti a bezpečně uloží do trezoru. Systém umí zaregistrovat a online zaslat informaci o provedeném vkladu.

Depozitní systémy mohou být vybaveny čtečkami čárového nebo QR kódu, čipů, magnetických karet apod. Lze tak výrazně zefektivnit celý proces odevzdávání tržeb s maximální eliminací lidské chyby a s automatickým zaváděním do informačního systému.

Přístroj Gunnebo High Speedvysokorychlostní počítačka peněz s ukládáním do trezoru – zařízení vhodné například ke každodennímu odevzdávání tržeb řidičů přepravních služeb.

Bankovní automatizace – recyklační pokladny

bankovní automatizaceRecyklační pokladny  na příjmu bankovky  spočítají, spočítají výčetku a přenesou ji do  bankovního systému.
Pokladny rovněž ověří, zda jsou bankovky vhodné pro další oběh. Bankovky vhodné uloží do trezoru a rozdělí je do recyklačních kazet. Z těchto recyklačních kazet jsou bankovky následně vydávány dalším klientům.

Vzhledem ke svým rozměrům a flexibilitě jsou tato zařízení vhodná pro všechny pokladny v bankách.
Minimalizují náklady na práci s hotovostí.

Automatické pokladny

S automatickými pokladnami se dnes již běžně setkáváme – například při placení parkovného mincemi nebo bankovkami. Automatické pokladny většinou umí pracovat s více měnami. Lze nastavit velké množství druhů mincí a bankovek- Některé pokladny jsou vybaveny i terminálem pro platby platebními kartami.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.