Pokud si u naší firmy budete objednávat trezor s elektronickým zámkem, rádi Vám pomůžeme s výběrem toho správného trezorového zámku. Rovněž Vám ho namontujeme společně s klávesnicí. Můžete si vybrat z velkého množství elektronických trezorových zámků, klávesnic, tříd bezpečnosti a dalších parametrů. elektronické trezorové zámkyPokud plánujete pojistit trezor u pojišťovny je dobré zjistit od dané pojišťovny jaká bezpečnostní třída trezoru a trezorového zámku je pro daný trezor vyžadována. Elektronické trezorové zámky nevyrábíme, ale spolupracujeme se světovými výrobci zámků a jsme přímo u nich proškoleni.

Elektronické trezorové zámky se skládají z klávesnice, která je umístěná na dveřích zámku na níž se zadává kód k otevření trezoru a jednoho či více zámků zamontovaných ve dveřích trezoru ovládaných z klávesnice.

Elektronické trezorové zámky jsou pohodlné z několika důvodů – nemusíte mít u sebe klíč, který se může poškodit, rovněž zadávání kódu je jednodušší než navolení kódu pomocí mechanického kombinačního zámku – stačí si zvolit a pamatovat několika číselný kód (zpravidla 6 nebo 8 čísel). Většina elektronických trezorových zámků je napájena z baterií – 9V baterie nebo několik tužkových baterií. Životnost baterií je 1-2 roky dle četnosti používání a otevírání trezoru.

Kód elektronického trezorového zámku si zvolíte sami a existuje okolo jednoho miliónu různých kombinací. Nastavování vlastností zámku a kód uživatele je v drtivé většině případů možno zadávat přímo z klávesnice zámku a není k tomu potřeba vlastnit jakýkoliv programátor (existují samozřejmě i zámky, které toto vyžadují a pokud si takový u nás takový objednáte, rádi Vám s jeho nastavením pomůžeme).
V případě zadání špatného kódu (nebo několika po sobě – většinou máte 3 pokusy) se zámek na určitý čas zablokuje. Dále je běžné nastavit časové zpoždění, kdy zámek po zadání správného kódu čeká daný čas než trezor odemkne.
Většina elektronických zámků má stejné montážní otvory jako zámky mechanické nebo klíčové a proto je lze snadno zaměnit a namontovat místo klíčového nebo kombinačního zámku.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.