Technická specifikace

Rozměry jednotky

Délka skříně: 1800 mm
Výška skříně: 940 mm
Šířka skříně: 120 mm
Čistý průchod: 550 mm nebo 900 mm
Výška skleněných panelů: 940 mm

Pohon: Motorem

Materiály

Horní část: Technopolymer s barevnou úpravou
Přední část Broušená nerezová ocel 304
Boky Broušená nerezová ocel 304
Rotační část - osa: Broušená nerezová ocel 304
Křídla: 10mm silné kalené sklo
Výplň: 10mm silné kalené sklo

 

Funkce: Průchod v obou směrech elektronicky řízený.

Turniket SpeedStile FLs DS je v základní konfiguraci k dispozici v provedení normálně uzavřený (N/C). U N/C systému je průchod stále uzavřený a otevírá se pouze při přijetí signalizace autorizovaného průchodu.

Mechanismus pohonu: Křídla jsou ovládaná mechanickými rameny. Tato ramena se otáčejí momentovým hřídelem napojeným na hnací jednotku. Hnací jednotkou je DC motor, který pracuje v součinnosti s dvoustranným modulátorem. Mikroprocesorový řídicí systém zaručuje přesné pohyby a polohování křídel.

Bezpečnostní fotobuňka zabraňuje uzavření jednotky při přítomnosti překážky v prostoru mezi křídly. Pokud dojde k zastavení normální činnosti křídla prostřednictvím překážky, zaznamená ovládací logika výskyt abnormálních podmínek a zajistí reverzní pohyb křídla, aby se opět vrátilo do plné otevřené polohy.

Metodika provozu: Po přijetí signálu z přístupového řídicího systému nebo tlačítka se křídla otevřou. Jestliže se neoprávněná osoba pokusí o průchod v závěsu (tailgating) nebo se pokusí o vstup z opačného směru, bezpečnostní systém zachytí pokus o neoprávněné vniknutí a aktivuje vestavěný alarmový systém.
Současné snímání je provedeno 10ti infračervenými čidly.

Stavová světla:

Displej červeného stavového osvětlení LED o průměru 50 mm je namontován uvnitř zařízení SpeedStile pod horním čelním víkem.

Zelený označující signál svítí průběžně a indikuje tak, že je průchod možný. Po autorizaci situace zelená šipka naznačuje směr možného průchodu, zatímco v opačném směru se rozsvítí červený překřížený symbol, který signalizuje, že v současné době není tímto směrem průchod možný nebo že je již používán v opačném směru

Výpadek el. energie: V případě přerušení dodávky elektrické energie zůstanou křídla v poloze, v jaké se nacházely v okamžiku výpadku a po zatlačení se otevřou ve směru úniku. Možnost automatického otevření při použití záložního zdroje.

Požární alarm: K dispozici je volný napěťový kontakt napájený z externího zdroje, turniket se poté chová stejně jako při výpadku napájení.

Rozhraní: Bezpotenciálový kontakt pro čtečku karet nebo tlačítkový vstup.

Jestliže je to nutné, je jednotka vybavena zařízením pro nastavení časové prodlevy, tj. například GO signál bude zrušen, jestliže není průchod zařízením SpeedStile dokončen v rozmezí nastaveného časového intervalu. Standardní nastavení je údobí 5 sekund, které je možné přestavit prostřednictvím parametrické změny.

Napájení: 115/230 V AC, 50/60 Hz

Jmenovitý výkon: klidový 120 VA, provozní 300 VA

Logické napětí: 24V DC / 30 V DC

Instalační údaje: Zařízení SpeedStile je dodáno jako plně zmontovaná jednotka a může vyžadovat zvedací soupravu při vykládání.

Přibližná hmotnost: 96 kg

Modely, které jsou k dispozici:

  • Levá skříň L
  • Pravá skříň R
  • Střední skříň C

speedstile fls ds

 

Z nabídky dalších turniketů

 

Turnikety SpeedStile
Turnikety nízké a branky Turnikety vysoké a filtry
SpeedStile FL TriPod SlimStile BA RotaSec
SpeedStile FLs TriPod SlimStile EV RevoSec
SpeedStile FLs DS TriPod SlimStile EV double Bezpečnostní propusti HiSec
SpeedStile FP TriStile RO Bezpečnostní filtr SAS BA
SpeedStile FP DS Motorická branka GlasStile S Bezpečnostní filtr SAS EV
SpeedStile BP Otočný rotační turniket GlasStile R GyroSec
SpeedStile BP DS Pass-O-Mat  
  Mechanická branka  

 

 
 
 

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

 
 
 
KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.