Trezory na zbraně jsou určeny k bezpečnému uložení loveckých, starožitných a sportovních zbraní. Zákon rozlišuje třídy zbraní A, B, C, D, ale netřídí na krátké a dlouhé. Všechny zbraňové trezory jsou standardně vybaveny zvlášť uzamykatelnou vnitřní schránkou.

trezory na zbraněTrezory na dlouhé zbraně splňují zákon (č.119/2002 Sb a po novelizaci č.229/2016 Sb.) a nařízení vlády č. 217/2017 (dříve č.338 -> č. 347 -> č.503) o technických požadavcích pro zabezpečení přechovávaných zbraní a střeliva.

3 hlavní důvody, proč si pořídit sejf na dlouhé zbraně:

  • splnění zákonných požadavků
  • ochrana zbraní před zloději
  • nedovolená manipulace se zbraní – například děti

Trezory na lovecké zbraně

Jednoplášťové trezorové skříně na zbraně jsou zhotoveny z kvalitní SM ocele. Každý trezor je vybaven vnitřní uzamykatelnou schránkou. Zámky uzavírají skříně na tři strany. Součástí vybavení jsou opěrky hlavní pušek a pažeb a dále držáky na vytěráky.

Trezory na jednu nebo dvě dlouhé lovecké zbraně a prostorný zbytek s policemi.Uvnitř trezoru mohou být krabičky na uložení drobností. Jako maličkost se potom může zdát jiný zámek nebo jiná barva.

Trezory jsou upraveny na kotvení v zadní stěně.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.