Společnost YNOT technologies s.r.o. má bohaté zkušenosti jak se servisem, tak s montáží nových vstupních zařízení nebo s přestavbami v již stávajících objektech.

Disponujeme profesionálním vybavením a proškolenými zaměstnanci, kteří mají praktické zkušenosti se všemi běžně dostupnými systémy v České republice. Máme několikaleté zkušenostmi s realizací těchto zakázek na českém i zahraničním trhu (Německo, Maďarsko, Polsko, Slovensko).

Zajišťujeme komplexní instalaci vstupních turniketů, dělicích a vstupních zábran a jejich opravy a servis.

V případě zájmu Vám poskytneme servisní služby s garancí včasného zásahu do 48 hodin po celé ČR.

Společnost YNOT technologies s.r.o. převzala výhradní zastoupení společnosti Gunnebo CZ pro Českou republiku. Servis na turniketech a trezorech Gunnebo provádíme rovněž ve Slovenské republice a dalších sousedních zemích.

logo-gunneboYNOT technologies s.r.o. je špičkovým specialistou v oblasti turniketů Gunnebo. Instalujeme a provádíme servis na špičkových turniketech firmy Gunnebo, které vynikají moderním designem a vysokou spolehlivostí a životností. Tým našich servisních techniků a specialistů je profesionálně proškolen u zahraničních partnerů a dodavatelů na prodej, instalace, řešení, servis a opravy turniketů, protiteroristických zařízení, bezpečnostních filtrů a dalších bezpečnostních zařízení.

Seznam prováděných prací a služeb v oblasti turniketů a trezorů:

 • prodej, instalace, servisní prohlídky a opravy turniketů, závor a zařízení určených k řízení přístupu do budov
 • výroba bezpečnostních prvků a jejich následná instalace a servis
 • prodej, stěhování, instalace, servisní prohlídky trezorů a trezorové techniky, včetně nouzového otevírání trezorů, oprav, konzultací
 • prodej, instalace, servisní prohlídky a opravy trezorových zámků – mechanických, elektronických i klíčových
 • výstavba komorových trezorů, včetně instalace safesových schránek – mechanických, elektronických i robotických (plně automatizovaných)

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

  KŘESTNÍ JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  VÁŠ EMAIL *
  VÁŠ TELEFON

  PŘEDMĚT ZPRÁVY

  MĚSTO - OBLAST

  VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

  Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.