S odbavováním osob se setkáváme při vstupech do areálů, stadiónů, ale také na veřejných toaletách anebo v lyžařských areálech. Dříve běžně dostupné řešení je pokladna s obsluhou, která kontroluje lístky. Nicméně pro urychlení odbavování a snížení nákladů, lze využít automatizovanější řešení. Můžete do vstupu nainstalovat turnikety, které propustí pouze osoby s lístkem, kartou, a nebo po vložení mincí. Systém odbavování lze také rozšířit o automatické pokladny, která po uhrazení vystaví lístek pro použití průchodu turniketem.

turniketyModerní turnikety jsou ideální řešení pro zamezení vstupu neautorizovaných osob do těchto prostor a také k eliminaci tzv. tailgatingu – stavu, kdy se neoprávněná osoba snaží vniknout do objektu společně (v těsném závěsu) s oprávněnou osobou.

Trnové polo-vysoké turnikety nabízí široké možnosti instalací a to jak ve vnitřním tak i venkovním prostředí. Nejčastěji se využívají pro oblasti s volnočasovým využitím, ale skvěle poslouží i jako ekonomická varianta pro prostředí administrativních budov a budov s podobným charakterem.

Z naší nabídky motorem poháněných, elektricky ovládaných turniketů, branek či závor z produkce firmy GUNNEBO si určitě vyberete typ vhodný právě pro Vás.

Turnikety i ostatní produkty firmy GUNNEBO se vyznačují robustní konstrukcí, komfortem a vysokou spolehlivostí, ověřenou v různých podmínkách. Kontaktujte nás, rádi s Vámi Vaše požadavky prodiskutujeme a doporučíme nejvhodnější řešení.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.