Společnost YNOT technologies s.r.o. převzala výhradní zastoupení společnosti Gunnebo CZ po ukončení fungování pobočky firmy GUNNEBO v České republice v roce 2016. Společnost YNOT technologies s.r.o. se zabývá prodejem, instalací, servisem trezorů a trezorové techniky včetně komorových trezorů. Dále nabízíme kompletní řešení v oblasti turniketů, protiteroristických zařízení, balistické ochrany, bankovní automatizace a robotizace.

Moderní turnikety a minimalistický design

V dnešní době je instalace turniketů běžným trendem v zabezpečení přístupu osob do kancelářských budov, bank, budov státní správy, firemních prostor nebo do sportovních areálů. V posledních letech prošel design a funkčnost turniketů velkým vývojem, díky němuž se turnikety stávají přímým designovým prvkem interiérů budov. designove-turnikety-3Turnikety již nemusí být pouze v nerezovém provedení, v dnešní době se běžně používá tvrzené sklo, barevné odolné plasty a moderní LED osvětlení a piktogramy. Existuje řada možností, jak turniket zakomponovat do interiéru budovy. Moderní variantou je použít minimalistický design, který neznatelně zasáhne do celkového vnímání prostor budovy nebo druhou, daleko častější variantou, je udělat z turniketu architektonický prvek, který se naopak stává nedílnou součástí navrhovaného interiéru. Turnikety jsou vybaveny několika druhy ochranných funkcí, které zajišťují bezpečnost procházejících osob, ale také alarmy, které upozorňují na nežádoucí stavy. Mezi hlavní výhody těchto turniketů patří především:

  • minimalistický design sledující nejmodernější světové trendy
  • barevný LED indikátor stavu turniketu sloužící k zefektivnění a zpříjemnění provozu
  • detekce směru, polohy a trasy průchozí osoby
  • režim volného průchodu v případě mimořádné události (např. požárního alarmu)
  • nastavitelná rychlost otevírání / zavírání / doby otevření průchodu
  • alarmy upozorňující na neoprávněné vniknutí, průchod ve špatném směru, průchod více osob apod.

ynot-turnikety-polovysoke-4

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.