Moderní turnikety jsou ideální řešení pro zamezení vstupu neoprávněných osob do chráněných prostor a také k eliminaci stavu, kdy se neoprávněná osoba snaží vniknout do objektu společně (v těsném závěsu) s oprávněnou osobou (tzv. tailgaiting). Kontrolovaný průchod zajišťují čidla umístěná v těle turniketu v případě turniketů řady Gunnebo SpeedStile nebo ramena turniketu u řady Gunnebo TriPod.

Turnikety a branky dodávané společností YNOT technologies s.r.o. jsou charakteristické širokým využitím v oblastech se zvýšeným pohybem lidí a s různými stupni rizikovosti. Mezi tyto oblasti spadají administrativní, správní nebo bankovní budovy, sportovní areály,  wellness a fitness resorty, letiště, stanice veřejné dopravy a objekty s podobným charakterem.

Z hlediska designu a funkčnosti můžeme vstupní turnikety rozdělit do několika základních skupin:

  1. Trnové polo-vysoké turnikety TriPod
  2. Skleněná branka GlasStile S
  3. Rychlostní branky s otočnými křídly – SpeedStile FL
  4. Turnikety s posuvnými křídly – SpeedStile FP
  5. Plnovysoké (plnoprofilové) turnikety – RotaSec
  6. Rotační turnikety GlasStile R
  7. Bezpečnostní filtry – HiSec

ynot-turnikety-3

Trnové polo-vysoké turnikety TriPod

 

Trnové (polo-vysoké) turnikety řady TriPod nabízejí široké možnosti použití a to jak ve vnitřním tak i venkovním prostředí. Nejčastěji se využívají pro oblasti s volnočasovým využitím, ale výborně poslouží i jako ekonomická varianta pro prostředí administrativních budov a budov s podobným charakterem.

Společným jmenovatelem je u těchto turniketů nižší pořizovací cena a nižší úroveň zabezpečení, nicméně jejich design a spolehlivost je na velmi vysoké úrovni.

 

turnikety

Skleněná branka GlasStile S / Rotační turnikety GlasStile R

Branky GlasStile jsou vhodným doplňkem k turniketům, ale i originálním řešením systému kontroly vstupu v prostředí, kde jsou branky svými vlastnostmi nejvhodnější variantou.

Rotační turnikety GlasStile R nabízí vysokou úroveň zabezpečení a zároveň elegantní vzhled s nadstandardním uživatelským komfortem, optimální kapacitou a atraktivním stylem pro prostředí vstupních lobby a hal administrativních budov.

 

turnikety

Rychlostní branky – turnikety – s otočnými nebo posuvnými křídly řady SpeedStile

Rychlostní branky s otočnými křídly jsou nový koncept kontroly pohybu osob v administrativních budovách, který spojuje požadavky na vysokou úroveň zabezpečení, uživatelský komfort a minimální prostorové nároky.

Turnikety s posuvnými nebo otočnými křídly jsou nejnovějším trendem pro oblast přístupových systémů, kde je hlavní maximální bezpečnost, vysoká úroveň pohodlí a prvotřídní design.

ynot-turnikety-vysoke-5Plnovysoké (plnoprofilové) turnikety – RotaSec

Plnovysoké (celotělové, plnoprofilové) turnikety zajišťují vysoký stupeň bezpečnosti bez nutnosti lidské obsluhy. Používají se nejčastěji k řízení přístupu osob na sportovní stadiony, do továren a na jiných místech, kde je potřeba zajistit bezpečný průchod osob s eliminací možného vniku neoprávněné osoby do objektu.

Vysoké turnikety jsou spolehlivá zařízení pro bezpečné řízení přístupu osob na stadiony nebo do výrobních podniků. Do této kategorie řadíme především turnikety tyčové (RotaSec) a turnikety skleněné (ClearSec).

Hlavní výhodou těchto turniketů je bezpečné oddělení osob a s tím spojené velmi vysoké zabezpečení průchodu. Turnikety jsou uzavřené, celotělové, nelze je přeskočit nebo jiným způsobem obejít.

Bezpečnostní filtry – HiSec

Bezpečnostní filtry jsou vysoké turnikety vybavené funkcemi zajišťujícími naprosto spolehlivé oddělení procházejících osob. Jedná se o nejbezpečnější typ turniketů. Používají se pro velmi bezpečné řízení přístupu osob v bankách, laboratořích, na letištích, do vývojových pracovišť a podobně.

Turnikety jsou uzavřené, celotělové, nelze je přeskočit nebo jiným způsobem obejít. Fungují na principu 2 dveří a jsou dle požadavků vybaveny vážícím systémem, radarem, čtečkou otisku prstů nebo dalšími speciálními funkcemi.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.