Vysoký rotační turniket s integrovanou brankou pro kola s motorickým pohonem. Tento typ vstupního turniketu je vhodný především do prostředí, kde je vyžadován vyšší stupeň zabezpečení. Vstupní turniket s integrovanou brankou pro cyklisty s kolem je výborným řešením například pro přístup do výrobního podniku, průmyslových areálů, sportovních nebo zábavních center. Plnorozměrný turniket je určen pro průchod osob vedoucí jízdní kolo.

Jedná se o 3-ramenný turniket s integrovanou brankou pro kola. Tento vstupní turniket pracuje v oboustraném módu. Uživatel bez kola se identifikuje platnou vstupní kartou nebo čipem a prochází 3-ramenným turniketem ve směru dovnitř nebo ven z objektu. turniket s brankou pro kolaPokud má s sebou jízdí kolo, po identifikaci kartou či čipem si stiskne tlačítko pro otevření branky a ta se mu na daný čas otevře – uživatel projde 3-ramenným turniketem jak je normálně zvyklý a kolo provede oteřenou brankou, která se po průchodu automaticky uzavře.

Vstupní turniket s integrovanou brankou pro kola lze umístit ve vnitřním i vnějším prostředí a lze si specifikovat způsob povrchové úpravy – lak / nerez / žárové zinkování. Při venkovním použití je dodávána stříška, která chrání zařízení proti vlivu povětrnostních podmínek, tak aby byl turniket celoročně použitelný a spolehlivý.

K turniketu je dodáváno dálkové ovládání, které lze umístit například ve vrátnici objektu. Ovládání turniketu se realizuje pomocí libovolného přístupového nebo docházkového systému, případně pomocí ovládacího panelu. Na sloupcích turniketu je umístěn informační červený/zelený LED piktogram. Elektromechanický princip blokování rotoru pomocí elektromagnetů, hydralický tlumič nárazu.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.