Jak minimalizovat práci s bankovkami a penězi v hotovosti v době, kdy se koronavirus nebo jiné nebezpečné nemoci mohou šířit mezi lidmi právě přenosem na infikovaných penězích?

Automatický peněžní terminál slouží k řešení ukládání bankovek a mincí pro podniky, kde se vyskytují větší částky v hotovosti. Dá se použít ke každodennímu uložení hotovosti od řidičů nebo prodavačů. Je to automat, který kombinuje automatický vysokorychlostní příjem a ověřování bankovek, mincí a jejich náslendé automatické uložení do trezoru i monitorování částky v reálném čase.

depozitní terminál na bankovky trezor automatSamoobslužný trezor pro zpracování hotovosti je především v dnešní době, kdy čelíme šíření nákazy koronavirem pro obchodníky důležitý z hlediska bezpečnosti. Depozitní terminál výrazně omezuje šíření přenosných nemocí eliminací práce s hotovostí.

Automatický depozitní trezor je plně přizpůsoben pro příjem tržeb v CZK, ale lze nastavit i jiné měny (například EURO apod.). Firma YNOT technologies s.r.o. má techniky proškolené přímo u zahraničních dodavatelů a úzce s nimi spolupracuje. V oblasti prodeje a servisu trezorů se pohybujeme již řadu let a patříme mezi špičku na ˇčeském trhu.

Jak samoobslužné trezory s depozitním terminálem fungují?

Uživatel vloží všechny bankovky a mince sám do automatu – vkladový trezor spočítá bankovky a mince – ověří pravost – vyčíslí částku – vytiskne účtenku – uloží bezdotykově hotovost do trezorové části – zabalí a připraví k odvodu – sestaví uzávěrku – odešle data o platbě i odvodu do systému přes LAN nebo WiFi.

Depozitní terminály jsou CENOVĚ NEJVÝHODNĚJŠÍ terminály určené pro RYCHLÉ a BEZPEČNÉ ukládání hotovosti z pokladen obchodních míst a od prodejců, kteří navštěvují zákazníky automobilem (zavážkové služby, obchody, obchodní řetězce, čerpací stanice a benzinky, obchodní zástupci a podobně).

Na rozdíl od často používaných vhozových trezorů nebo odevzdávání hotovosti manažerovi prodeje:

  • pokladník nemusí bankovky ručně počítat
  • pokladník nemusí bankovky balit do obálky
  • pokladník nemusí obálky s hotovostí nadepisovat
  • provozovatel má ON-LINE k dispozici data o vkladech ( denních tržbách, odvodech do banky )
  • bankovky jsou bezpečně uloženy v trezorové části terminálu
  • bankovky jsou již připraveny k předání a transportu v uzamčené plastové kazetě nebo jiném obalu
  • obslužnost = výběr hotovosti z terminálu je bezpečnější a rychlejší než obálek z vhoz.trezoru ( může zajistit CIT)
  • převoz hotovosti uzamčeném obalu je bezpečnější než hotovosti v obálkách ( může zajistit CIT)
  • následné zpracování hotovosti z uzamčené kazety je rychlejší než zpracování hotovosti z jednotlivých obálek ( může zajistit CIT)
  • odpadá administrativa spojená s navedením dat do systému a zaúčtováním hotovosti z jednotlivých obálek=od jednotlivých pokladníků z jednotlivých pokladen a různých směn

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.