Výsuvné sloupky, bariéry nebo hroty

Výsuvné hydralické nebo motorické sloupy jsou bezpečnostní zařízení, zajišťující proniknutí vozidla do zabezpečeného prostoru. Tyto sloupky jsou schopné odolat nárazu vozidla jedoucího rychlostí až 50 km/h. Dle typu a výbavy jsou sloupky vybaveny LED diodami a akustickou signalizací v hlavě sloupků. Ovládání může být řízeno ručně, automaticky přes EPS nebo dálkovým ovládáním. Výsuvné sloupky se běžně používají k zabezpečení vjezdu do budov státních úřadů, velvyslanectví, bank a dalších institucí, kde je nutno zaručit bezpečnost. Zařízení jsou dle typu certifikována. Na podobném principu fungují i výsuvné hroty nebo výsuvné bariéry.

Ochrana perimetru a protiteroristické zábrany

V oblasti ochrany perimetru a protiteroristických zařízení spolupracujeme mimo jiné s firmou Perimeter Protection Group. Realizovali jsme velké množství zábran a sloupků po celé České republice a u významných státních a vládních institucí v Praze.

Speciální brány

Dalším typem zabezpečení vjezdu mohou být speciální brány, ať již skládací nebo posuvné. Brány mohou být vybaveny EPS, radarem, dálkovým ovládáním, majáčkem a akustickou signalizací, tlakovou lištou, kamerovým systémem a dalšími bezpečnostními prvky.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.