Mechanické klientské schránky

Bezpečnostní schránky jsou malé trezory (obvykle o objemu velikosti krabice od bot), které si mohou klienti pronajímat a ukládat do nich cenné předměty, které se z nejrůznějších důvodů obávají mít uloženy u sebe doma nebo v sídle svojí společnosti. mechanicke-safesove-schrankyMechanické safesové schránky jsou založeny na principu dvou klíčů, kdy jeden klíč (tzv. před-odemykací) vlastní banka a druhý klíč (klientský) má pronajatý se schránkou klient. Pro otevření schránky jsou potřeba oba klíče zároveň. Mechanické bezpečnostní schránky mohou být instalovány ve skříňových trezorech nebo i ve velkých trezorových místnostech.

Elektronické klientské schránky

Elektronické bezpečnostní schránky pracují na stejném principu jako mechanické safesové schránky, jen bankovní klíč (tzv. před-odemykací) je nahrazen elektronickým systémem, řízeným bankovní aplikací s vyšší úrovní zabezpečení včetně PIN kódu a autentifikace. Elektronické safesové schránky bývají běžně umístěné v trezorových místnostech. Jejich výhodou je zkvalitnění a zmodernizování procesu otevírání klientských schránek. Bankovní aplikace rovněž sleduje a hlídá přístup do jednotlivých schránek a zvyšuje bezpečnost klientských schránek.

Automatické robotické schránky

Automatický systém bezpečnostních schránek nebo též robotické schránky jsou nejmodernějším řešením pronájmu bezpečnostních schránek, které firma YNOT technologies s.r.o. instaluje a spravuje v několika společnostech v České republice i na Slovensku. Máme zkušenosti s robotickým systémem schránek od firmy Gunnebo, které jsou instalovány a provozovány například ve společnosti 24SAFE v Praze. Systém a proces výdeje schránky je zcela zautomatizován a probíhá bez zásahu obsluhy. Klient po zaregistrování získá bezpečnostní schránku zvolené velikosti. Po příchodu do společnosti se autorizuje přes svoji klienskou kartu, je vpuštěn turniketem do výdejního místa a robot mu automaticky vydá jeho bezpečnostní schránku. Po skončení práce je schránka automaticky robotem opět uložena na své místo v trezorové místnosti. Tímto je eliminován vliv lidského faktoru a je zajištěno maximální soukromí klienta a bezpečnost schránky.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.