Automatický depozitní terminál slouží k řešení výběru hotovosti a vkladů pro podniky, kde se vyskytují větší částky v hotovosti. Používá se především ke každodennímu sběru hotovosti od řidičů nebo prodejců. depozitní terminál na bankovky trezor automatJe to kombinace – vysokorychlostní příjem a ověřování bankovek, mincí – jejich automatické uložení do trezoru a monitorování částky v reálném čase.

Systém pro zpracování hotovosti je pro dnešní obchodníky důležité z hlediska bezpečnosti, ale i aby optimalizovali časově náročnější a nákladnější hotovostní transakce a sběr tržeb.

Depozitní terminál je plně přizpůsoben pro příjem tržeb v CZK, ale lze nastavit i jiné měny (například EURO apod.).

depozitni terminal automaticky trezorNON STOP řešení umožňuje rychlé uložení až 1 000 bankovek na transakci v různých svazcích a až 12 kg mincí, které jsou pak okamžitě zaznamenány a počítány. Rychlost počítání bankovek se odvíjí od typu zařízení od 100 do 300ks bankovek za minutu.

Jak depozitní terminál funguje?

Spočítá bankovky a mince – ověří pravost – vyčíslí částku – vytiskne účtenku – uloží hotovost do trezorové části – zabalí a připraví k odvodu – sestaví uzávěrku – odešle data o platbě i odvodu do systému přes LAN nebo WiFi

 

Jak depozitní terminál Gunnebo High Speed pro sběr a bezpečné uložení tržby funguje?

 1. Uživatel se přihlásí svým jedinečným jménem a heslem
 2. Do prostoru pro vložení bankovek se vloží všechny bankovky a stiskne se tlačítko pro zahájení počítání.

  automatický trezor

  Bankovky jsou automaticky roztříděny, je zkotrolována jejich pravost a neporušenost a jsou bezpečně uloženy uvnitř trezoru a je zaznamenán počet a hodnota všech banovek.

 3. Bankovky, které nevyhovují jsou odevzdány zpět. Lze je vložit do obálky s čárovým kódem a rovněž vložit do trezoru pro pozdější kontrolu obsluhou trezoru.
 4. Do mincovníku se nasypou mince a automaticky se spustí jejich třídička, jsou roztříděny a uloženy v trezoru, je zaznamenán jejich počet a hodnota.
 5. Nevhodné mince a cizí předměty jsou vráceny zpět.
 6. Po dokončení operace uživatel ukončí transakci a vytiskne si stvrzenku s přesným výpisem odevzdané částky, počtu bankovek a mincí.
 7. Nyní je přístroj připraven pro přihlášení dalšího uživatele.

 

 

YNOT technologies s.r.o.

Společnost YNOT technologies s.r.o. se zabývá prodejem, instalací, servisem trezorů a trezorové techniky včetně komorových trezorů. logo-gunneboDále nabízíme kompletní řešení v oblasti turniketů, protiteroristických zařízení, balistické ochrany, bankovní automatizace a robotizace.

Společnost YNOT technologies s.r.o. převzala výhradní zastoupení společnosti Gunnebo CZ po ukončení fungování pobočky firmy GUNNEBO v České republice v roce 2016.

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s dotazem. Rádi poradíme.

Vladimír Mareš – obchodní zástupce
+420 724 331 525
mares@ynt.cz

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.