Trezor neboli sejf slouží k uložení věcí, které je potřeba chránit před neoprávněným přístupem jiné osoby nebo před odcizením. Do trezorů a sejfů se nejčastěji ukládají peníze, šperky, doklady, cenné dokumenty, nosiče dat či zbraně.

Nábytkové sejfy jsou určeny k zabudování do nábytku, ale lze je použít i jako volně stojící. Tyto sejfy by měly být přišroubovány ke zdi nebo do podlahy. ynot-certifikovane-trezory-4Tyto trezory mívají menší rozměry a hmotnost než volně stojící sejfy, řádově do cca 500kg.

Volně stojící sejfy bývají větších rozměrů s velkou hmotností. Jsou určeny pro objemnější věci a mohou dosahovat nejvyšších stupňů odolnosti. Hmotnost volně stojících sejfů může být od stovek kilogramů až po několik tun.

Sejfy určené k zazdění je možné zabudovat do obvodových zdí, do podlahy, pod schodiště, do sklepa či podobně.

Proč koupit sejf u nás?

Nejsme pouze prodejci, ale provádíme komplexní služby od prodeje přes stěhování, montáž, servis a zaškolení.

Neradi nakupujujete přes internet, chcete se o daném produktu před nákupem dozvědět více? Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s dotazem. Rádi poradíme.

Vladimír Mareš – obchodní zástupce
+420 724 331 525
mares@ynt.cz

 

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.