Monolitické trezorové místnosti

Trezorové místnosti slouží pro uložení větších cenností, často se trezorová místnost využívá pro bezpečné uložení dlouhých zbraní. Trezorová místnost sama o sobě musí splňovat zákonné požadavky a již při její výstavbě je vhodné počítat s přípravou na trezorové dveře. Existuje velké množství možných velikostí a tvarů trezorových místností, ynot-monoliticke-trezorove-mistnostiod větších skříní až po opravdu velké místnosti, kde se manipuluje s paletovými vozíky. Trezorová místnost je uzavřený chráněný prostor. Celý prostor odpovídá bezpečnostní třídě. Trezorová místnost je ohraničená betonovou stěnou, lépe železobetonovou, velmi často s dalšími sofistikovanými bezpečnostními prvky. Vstup do trezorové místnosti bývá osazen certifikovanými bezpečnostními trezorovými dveřmi.

Komponentní trezorové místnosti

ynot-komponentni-komorove-trezoryKomponentní trezorové místnosti stejně jako monolitické místnosti slouží pro uložení větších kusů nebo většího množství cenností. Námi dodávané komponentní trezory splňují zákonem dané požadavky.

Trezorové místnosti jsou složeny ze speciálních certifikovaných panelů a certifikovaných trezorových dveří. Panely jsou vysoce odolné proti provrtání, proražení nebo jinému způsobu nežádoucího proniknutí.

Komponentní trezorové místnosti mohou být vyrobeny rovněž v protipožární a vodotěsné úpravě.

Trezorové dveře

Trezorové dveře svou konstrukcí a zabezpečením poskytují maximální možnou ochranu prostoru. Jsou využívány v průmyslové, obchodní i soukromé sféře. Trezorové dveře slouží k zabezpečení komorových trezorových místností – banky, puškařství, zlatnictví, privátní objekty, státní správa.trezorove-dvere-ynot Trezorové dveře se vyrábějí pro osazení do speciálních trezorových místnosti. Trezorové dveře také montujeme, ale ve vyšší bezpečnostní třídě je montáž náročnější, hlavně kvůli své vyšší hmotnosti, kde může jít až o několikatunové dveře. Certifikované trezorové dveře bývají dle přání zákazníka osazeny elektronickými, mechanickými nebo klíčovými bezpečnostními zámky. Bezpečnostní zámky spolu s konstrukcí dveří určují bezpečnostní třídu trezorových dveří.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.