Depozitní terminál Gunnebo High Speed slouží k řešení sběru hotovosti a vkladů pro střední a maloobchodní podniky, kde se vyskytují větší částky v hotovosti. Lze jej použít například ke každodennímu sběru hotovosti od řidičů. depozitni terminalŘešení kombinuje vysokorychlostní ověřování bankovek, mincí a monitorování částky v reálném čase.

Řešení systému pro zpracování hotovosti je pro dnešní maloobchodníky důležité z hlediska bezpečnosti, ale i aby optimalizovali časově náročnější a nákladnější hotovostní transakce a sběr tržeb. Navzdory nárůstu alternativních platebních metod, jako jsou kreditní a platební karty, platby v hotovosti stále zůstavají upřednostňovanou platební metodou, která představuje více než 60% všech transakcí.

Depozitní terminál je plně přizpůsoben pro příjem tržeb v CZK, ale lze nastavit i jiné měny (například EURO apod.).

Toto back-office řešení umožňuje rychlé uložení až 1 000 bankovek na transakci v různých svazcích a až 12 kg mincí, které jsou pak okamžitě zaznamenány a počítány.

Mezi okamžité přínosy patří:

 • Vylepšená bezpečnost
 • Úspora času a nákladů v důsledku nižší administrace back-office a vysokorychlostního zpracování
 • Ztráta času: v průměru do 10 minut ztraceného času za každé odevzdání tržby a dalších až 20 minut pro manuální kontrolu
 • Vyšší produktivita, protože se zaměstnanci mohou zaměřit na zákazníky
 • Více klidu díky automatickému systému detekce padělků
 • Snížení nákladů – správa back-office představuje velké množství nákladů na zpracování hotovosti
 • Bezpečné zpracování pomocí identifikace uživatele
 • Snížená míra manuální chyby v důsledku zjednodušeného postupu zpracování hotovosti z pokladny banky
 • Viditelnost plateb v reálném čase prostřednictvím webového sledovacího systému
 • Škálovatelné řešení, které může růst s vaší firmou

Jak depozitní terminál Gunnebo High Speed pro sběr a bezpečné uložení tržby funguje?

 1. Uživatel se přihlásí svým jedinečným jménem a heslem
 2. Do prostoru pro vložení bankovek se vloží všechny bankovky a stiskne se tlačítko pro zahájení počítání.

  depozitní terminály

  Bankovky jsou automaticky roztříděny, je zkotrolována jejich pravost a neporušenost a jsou bezpečně uloženy uvnitř trezoru a je zaznamenán počet a hodnota všech banovek.

 3. Bankovky, které nevyhovují jsou odevzdány zpět. Lze je vložit do obálky s čárovým kódem a rovněž vložit do trezoru pro pozdější kontrolu obsluhou trezoru.
 4. Do mincovníku se nasypou mince a automaticky se spustí jejich třídička, jsou roztříděny a uloženy v trezoru, je zaznamenán jejich počet a hodnota.
 5. Nevhodné mince a cizí předměty jsou vráceny zpět.
 6. Po dokončení operace uživatel ukončí transakci a vytiskne si stvrzenku s přesným výpisem odevzdané částky, počtu bankovek a mincí.
 7. Nyní je přístroj připraven pro přihlášení dalšího uživatele.

 

YNOT technologies s.r.o.

Společnost YNOT technologies s.r.o. se zabývá prodejem, instalací, servisem trezorů a trezorové techniky včetně komorových trezorů. logo-gunneboDále nabízíme kompletní řešení v oblasti turniketů, protiteroristických zařízení, balistické ochrany, bankovní automatizace a robotizace.

Společnost YNOT technologies s.r.o. převzala výhradní zastoupení společnosti Gunnebo CZ po ukončení fungování pobočky firmy GUNNEBO v České republice v roce 2016.

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s dotazem. Rádi poradíme.

Vladimír Mareš – obchodní zástupce
+420 724 331 525
mares@ynt.cz

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

  KŘESTNÍ JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  VÁŠ EMAIL *
  VÁŠ TELEFON

  PŘEDMĚT ZPRÁVY

  MĚSTO - OBLAST

  VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

  Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.