Bezpečnostní filtry osob – turnikety nejvyšší bezpečnostní třídy – slouží k vysokému zabezpečení a kontrole vstupu osob do bezpečných prostor / budovy. Systém kombinace radaru, ultrazvukového nebo infra senzorů lze kombinovat s přístupovým systémem s otiskem prstů, systém dvou dveří zajišťuje vysokou bezpečnost kontroly procházejících osob.

Tento bezpečnostní turniket splňuje vysoké požadavky na zabezpečení důležitých míst v budovách, kde je vyžadována nejvyšší opatrnost a přísná kontrola přístupu do zabezpečených prostor. Procházející osoby se před vstupem musí autorizovat a pak procházejí úzkým segmentem dvojitých dveří do privátní zóny budovy. Bezpečnostní systémy nedovolí vniknutí nežádoucí osoby. Typ a druh bezpečnostího systému lze objednat a specifikovat přímo na míru pro konkrétního zákazníka a požadavky – jedná se o kontrolu váhou, radarem, infra čidly, ultra zvukem, detekcí kovu, otiskem prstu, přístupovou kartou s kódem či kombinací více možností autorizace a vyhodnocení.

 

Bezpečnostní filtr osob Compac SAS EV – turniket nejvyšší bezpečnostní třídy s certifikací, balisticky odolný, neprůstřelný, ohnivzdorný

turniket sas ev airlockDetailní produktové info a prospekt k vysoce bezpečnému turniketovému průchodu Compac SAS EV je ke stažení ZDE.

Bezpečnostní filtry osob Compac SAS BA – kontrola průchodu osob s certifikací v nejvyšší bezpečnostní třídě

turniket sas ev airlockDetailní produktové info a prospekt k vysoce bezpečnému turniketovému průchodu Compac SAS BA Vám poskytneme na vyžádání.

Proč zakoupit u nás?

V České republice a na Slovensku prodej, instalaci, montáž, servis i případné opravy turniketů zajišťuje firma YNOT technologies s.r.o. Všichni naši zaměstnanci jsou proškoleni u výrobce a účastní se pravidelných školení v zahraničí. Jsme výhradním zastoupením firmy Gunnebo pro Českou republiku.

Dodáváme inovativní řešení v oblasti bezpečnostních vstupů, které jsou v dnešní době nejčastěji nazývány jako vstupní turnikety. Naše produkty zajišťují především elegantní design ve veřejných prostorech společně s moderními funkcemi, které zajišťují efektivní kontrolu vstupu a průchodu jednotlivých osob.

Podívejte se na prezentační videa výrobce zařízení

COMPAC SAS EV

COMPAC SAS BA

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

  KŘESTNÍ JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  VÁŠ EMAIL *
  VÁŠ TELEFON

  PŘEDMĚT ZPRÁVY

  MĚSTO - OBLAST

  VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

  Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.