Hlavní výhodou, proč jsou mechanické kombinační zámky vyhledávané je kromě ceny to, že nemusíte s sebou nosit klíče, které u trezorů bývají někdy dlouhé a neskladné. Místo klíče si pamatujete tři nebo čtyři dvoučíslí, která se následně zadávají na otočné růžici.

kombinační zámkyPoužívání kombinačního zámku je snadné a otevření trezoru nezabere o mnoho více času než otočení klíčem. Při předání trezoru zaškolíme obsluhu, předáme návod k obsluze a zároveň provádíme servis po celé ČR.

Tříkotoučové kombinační zámky

Jsou standardní pro všechny trezory, je to nejběžnější a nejrozšířenější typ. Při otevírání se zadává trojice dvojčíslí – návod jak otevřít mechanický kombinační zámek 3-číselný.

Čtyřkotoučové kombinační zámky

Nejsou tak časté a spíše se s nimi setkáte u vyšších tříd zámků. U těchto kombinačních zámků se musí zadávat čtyři dvoučíslí, což je tedy o něco zdlouhavější, ale také bezpečnější. K těmto zámkům je také jiná přestavovací klička, která je delší – návod jak otevřít mechanický kombinační zámek 4-číselný.

Speciální kombinační zámky

Existuje mnoho variant kombinačních zámků. Někteří výrobci mají vlastní systém kombinačních zámků.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.