Chcete si levně pořídit trezor? Kvalitní trezor?

Trezory Chubbsafes jsou určeny pro ochranu hotovosti a cenností před odcizením. V trezorech doporučujeme uschovávat např. hotové peníze, šperky, cestovní pasy nebo digitální fotoaparáty a kamery. Můžeme Vám nabídnout i model, který je speciálně určen pro úschovu laptopu. Trezory je možné umístit doma nebo kdekoli ve firmě. Trezory řady Chubbsafes nabízí efektivní zabezpečení vašich cenností za přijatelnou cenu.

ynot-protipozarni-trezory-1

Trezory Chubbsafes je možné zamykat stejně jako trezory jiných značek pomocí zámku na klíč, kombinačního zámku nebo elektronického zámku. Elektronický zámek na PIN-kód umožňuje uživateli snadnou obsluhu a můžete zde uložit svůj osobní přístupový kód (3–8 číslic). V případě nouze lze u některých modelů zámek otevřít mechanicky pomocí nouzového klíče určeného k těmto účelům, který se dodává s výrobkem.

Trezory Chubbsafes lze ukotvit do podlahy nebo do zdi pomocí montážní sady dodávané s výrobkem.

Když se rozhodnete zakoupit trezor u naší firmy, čekají na Vás zajímavé pořizovací ceny. U nás seženete trezory za dobrou cenu, přičemž je zároveň zaručena ta nejvyšší kvalita.

Tyto výrobky lze využít třeba jako domácí trezory – zde se budou hodit zejména malé trezory. Uplatnění ale trezory najdou především ve firmách a institucích.

Naše společnost YNOT technologies s.r.o. se sídlem v Praze, ale operující na celém území ČR nabízí ohnivzdorné trezory, bezpečnostní trezory, elektronické trezory nebo trezory do zdi, ale i další výrobky, přičemž na Vás čeká vždy vysoká kvalita za dobrou cenu. Nic dalšího snad již není třeba dodávat.

Záruční i pozáruční servis

Zprostředkováváme záruční i pozáruční servis na námi dodávané trezory.

Stěhování trezorů

Dokážeme zajistit dovoz trezoru a jeho odbornou montáž u Vás doma či v kanceláři.

Instalace a kotvení trezorů

U všech nabízených trezorů jsme schopni zajistit profesionální kotvení a jejich instalaci.

Otevírání trezorů

V případě potřeby dokážeme zajistit otevírání a následný servis a údržbu trezorů.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

  KŘESTNÍ JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  VÁŠ EMAIL *
  VÁŠ TELEFON

  PŘEDMĚT ZPRÁVY

  MĚSTO - OBLAST

  VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

  Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.