Platební automat – vstupní turniket je určen pro kontrolu průchodu osob do vyhrazených objektů. V nabídce jsou turnikety tripodové, plnorozměrové i rotační.

Vstupní turnikety a vstupní branky jsou určeny pro kontrolu pohybu osob, zabezpečení objektů a areálů. Široká škála nabízených typů uspokojí všechny požadavky na zabezpečení a kontrolu vstupů. Specifická aplikace vstupních turniketů je ve spojení turniketu s mincovním automatem pro výběr poplatků za vstup do zpoplatněné zóny.

platební automat na mince turniket

Platební turniket na mince na WC na nádraží v Košicích.

Pro řízení přístupu osob jsou velmi užitečným pomocníkem turnikety. Používají se například na místech jako výstaviště, veřejné toalety, sportovní areály, letiště a podobně. Snad každá ZOO má své turnikety. Turnikety koupíte jednou, je to ze začátku pochopitelně větší investice, avšak výhledově je to finančně lepší, než zaměstnávat na tuto pozici lidi.

  • Motorové otvírání / brždění ramene
  • Funkce “antipanik” již v základní výbavě (rameno turniketu spadne při výpadku napájení nebo při aktivaci bezpečnostního vstupu)
  • Přehledné piktogramy
  • Nerezové provedení
  • Ovládání mincovníkem a/nebo čtečkou čárového kódu
  • Možnost ovládání tlačítky
  • Příprava na ovládání invalidní branky v základní výbavě
  • Ideální pro zpoplatnění jednorázových vstupů / průchodů. Např. veřejné záchodky, lanovky, atrakce apod.

Platební turniket na WC / veřejné toalety

Chytrým řešením pro veřejné toalety je platební automat s integrovaným tříramenným turniketem nebo plně proskleným designovým turniketem. Používáním jeho systému můžete financovat čistší toalety, což plně uspokojí Vaše zákazníky a zvýší Váš příjem.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.