Vysoké rotační turnikety pro fotbalový nebo hokejový stadion, případně pro jakékoliv jiné sportovní zařízení,  či celá jejich sestava s možností osadit integrovanou brankou pro invalidy s motorickým pohonem. Tento typ vstupního turniketu je vhodný především do prostředí, kde je vyžadován vyšší stupeň zabezpečení. Vysoký rotační turniket je výborným řešením například pro přístup do výrobního podniku, průmyslových areálů, sportovních nebo zábavních center. Plnorozměrný turniket je určen pro rychlý průchod velkého množství osob.

turnikety na stadion

Realizovaná zakázka pro FC Viktoria Plzeň včetně terminálů na vstupenkový systém Colosseum

Jedná se o 3-ramenný turniket nebo celou sestavu turniketů s možností osazení brankou pro cyklisty nebo průchodem pro invalidny. Tento vstupní turniket pracuje v oboustraném módu. Uživatel se identifikuje platnou vstupní kartou, vstupenkou nebo čipem a prochází 3-ramenným turniketem ve směru dovnitř nebo ven z objektu.

Vstupní turnikety pro stadiony lze umístit ve vnitřním i vnějším prostředí a lze si specifikovat způsob povrchové úpravy – lak / nerez / žárové zinkování. Při venkovním použití je dodávána stříška, která chrání zařízení proti vlivu povětrnostních podmínek, tak aby byl turniket celoročně použitelný a spolehlivý.

K turniketu je možnost dodání dálkové ovládání, které lze umístit například ve vrátnici objektu. Ovládání turniketu se realizuje pomocí libovolného přístupového nebo docházkového systému, případně pomocí ovládacího panelu. Na sloupcích turniketu je umístěn informační červený/zelený LED piktogram. Elektromechanický princip blokování rotoru pomocí elektromagnetů, hydralický tlumič nárazu.

Pro potřeby bezobslužného odbavení na stadion lze turnikety osadit automatickým systémem pro akceptaci QR kódu z on-line zakoupené vstupenky. Na tomto řešení spolupracujeme s externí společností a můžeme doporučit vstupenkový systém Colosseum.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.