Firma YNOT technologies s.r.o. rozšířila svůj sortiment a nabídku montáží a servisu na dalších zařízeních a produktech. Vyberte si z bohaté nabídky instalace produktů :

 • sekční garážová vrataroletová vrata, brány, rolety
 • roletová vrata
 • předokenní rolety
 • posuvné brány
 • samonosné hliníkové brány
 • pohony pro vrata a brány
 • průmyslová vrata
 

 

Provádíme instalace garážových dveří na domech i průmyslových vrat ve velkých továrních objektech.

Hliníková sekční garážová vrata se plynule, klidně a tiše zvedají po vertikálních vodících lištách pod strop garáže, přičemž prostor před vjezdem zůstává volný. Automatizovaná garážová sekční vrata vybavená elektrickým pohonem a dálkovým ovladačem se pohodlně a bezpečně ovládají přímo z automobilu. Vrata lze ovládat také klávesnicí s tlačítky, čipovou kartou nebo obvyklým klíčem. K dispozici jsou pohony vrat za výhodnou cenu, se sníženou spotřebou v klidovém režimu nebo boční pohony pro vysoké vjezdy. Všechny typy vynikají vysokou životností, spolehlivostí i efektní bezpečnostní.

 

 

 

Instalujeme moderní roletové systémy, které zajišťují bezpečí, komfort a klid.

Předokenní rolety jsou vizitkou moderních a komfortních domů. Roletové systémy zajišťují bezpečí a maximální ochranu majitelům domů a garantují klid a pohodu. Roletová garážová vrata s polyuretanovou výplní jsou vhodná pro všechny garážové otvory ve všech typech budov. Automatická roletová garážová vrata zvyšují uživatelské pohodlí, chrání proti povětrnostním vlivům a zvyšují bezpečnost uživatele.

 

Hliníková samonosná brána je vhodná do všech vjezdů a průjezdů v celkové šířce do 6m.

Díky své konstrukci s použitím nosného profilu se pohybuje nad terénem a snižuje tak náročnost zimní údržby. Díky kvalitním vnitřním pojezdovým vozíkům a plastovým hřebenům pohonu jezdí brána tiše a klidně. Tento typ brány je v současné době velmi oblíbený pro svoji jendoduchost a bezproblémový chod. Dvoukřídlá hliníková brána je vhodná do všech průjezdů a vjezdů v celkové šířce do 8m. Díky své konstrukci je možné volit výšku mezery mezi rámem a terénem a tím přizpůsobit bránu stávajícímu oplocení. Tento typ brány je vhodný tam, kde prostor vedle průjezdu neumožňuje pohyb posuvné brány.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

  KŘESTNÍ JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  VÁŠ EMAIL *
  VÁŠ TELEFON

  PŘEDMĚT ZPRÁVY

  MĚSTO - OBLAST

  VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

  Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.