Společnost YNOT technologies s.r.o. převzala výhradní zastoupení společnosti Gunnebo CZ pro Českou republiku. Servis na turniketech a trezorech Gunnebo provádíme rovněž ve Slovenské republice a dalších sousedních zemích.logo-gunnebo YNOT technologies s.r.o. je špičkovým specialistou v oblasti turniketů Gunnebo. Instalujeme a provádíme servis na špičkových turniketech firmy Gunnebo, které vynikají moderním designem a vysokou spolehlivostí a životností. Tým našich servisních techniků a specialistů je profesionálně proškolen u zahraničních partnerů a dodavatelů na prodej, instalace, řešení, servis a opravy turniketů, protiteroristických zařízení, bezpečnostních filtrů a dalších bezpečnostních zařízení.

Nízké turnikety Gunnebo

turniketyNízké turnikety jsou spolehlivá zařízení pro komfortní řízení přístupu osob do administrativních budov nebo výrobních podniků. Do této kategorie řadíme především turnikety tyčové (TriPod) a turnikety skleněné (GlasStile).

Polovysoké turnikety Gunnebo

Polovysoké turnikety neboli koridorové turnikety jsou moderní zařízení pro bezpečné řízení přístupu osob do administrativních budov. Do této kategorie řadíme především turnikety SpeedStile v provedení kombinace sklo/nerez. Turnikety jsou vybaveny několika druhy ochranných funkcí, které zajišťují bezpečnost procházejících osob, ale také alarmy, které upozorňují na nežádoucí stavy. turnikety GunneboMezi hlavní výhody těchto turniketů patří především:

  • barevný LED indikátor stavu turniketu sloužící k zefektivnění a zpříjemnění provozu
  • detekce směru, polohy a trasy průchozí osoby
  • režim volného průchodu v případě mimořádné události (např. požárního alarmu)
  • nastavitelná rychlost otevírání / zavírání / doby otevření průchodu
  • alarmy upozorňující na neoprávněné vniknutí, průchod ve špatném směru, průchod více osob apod.

Vysoké turnikety a bezpečnostní filtry Gunnebo

Vysoké turnikety jsou spolehlivá zařízení pro bezpečné řízení přístupu osob na stadiony nebo do výrobních podniků. Do této kategorie řadíme především turnikety tyčové (RotaSec) a turnikety skleněné (ClearSec). turniket GunneboBezpečnostní filtry jsou vysoké turnikety vybavené funkcemi zajišťujícími naprosto spolehlivé oddělení procházejících osob. Jedná se o nejbezpečnější typ turniketů. Používají se pro velmi bezpečné řízení přístupu osob v bankách, laboratořích, na letištích, do vývojových pracovišť a podobně.

Servis a opravy turniketů firmy Gunnebo

Provádíme opravy a servis turniketů světové značky Gunnebo. Máte nainstalované turnikety Gunnebo a potřebujete je opravit? Provádíte nebo chcete objednat pravidelný servis Vašich turniketů Gunnebo? Neváhejte a kontaktujte nás. Používáme výhradně originální náhradní díly a naši servisní technici jsou proškoleni firmou Gunnebo a pravidelně se účastní školení u výrobce v zahraničí.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.