Základní zásady – mechanický kombinační zámek 3-číselný

Otáčejte číselným kotoučem vždy pomalu.Smíte libovolně často zastavit.Přestaňte při poslední otáčce,když patřičné číslo stojí na patřičné rysce.

Nastavování musí probíhat velmi přesně,především ryska zvoleného čísla se nesmí přetočit za pevnou rysku.Při takové chybě se musí celé nastavování opakovat.

Nikdy nepoužívejte násilí !!

Jak otevřít 3-číselný mechanický kombinační zámek?

oteviraci ryska kombinacni trezorovy zamekTento návod je určen pro mechanický kombinační zámek – pravý (tříčíselný) – pevně stavitelná čísla.

Používejte otevírací rysku. Zámek je nastaven na kód (z výrobního závodu) například čísla 10-20-30.

 1. Otáčejte číselným kotoučem doleva,až se dosáhne čísla – 10 – počtvrté. Číslo 10 – musí stát přesně pod otevírací ryskou.
 2. Otáčejte číselným kotoučem doprava, až se dosáhne čísla – 20 – potřetí. Číslo 20 – musí stát přesně pod otevírací ryskou.
 3. Otáčejte číselným kotoučem doleva, až se dosáhne čísla -30- potdruhé. Číslo 30 – musí stát přesně pod otevírací ryskou.
 4. Otáčejte číselným kotoučem doprava, až na doraz.Pod otevírací ryskou je pak nastaveno číslo mezi 90 a O ,zámek je otevřen.

Pokud jste některé z výše uvedených čísel nepozorností přetočili příliš daleko, zámek neodevřete a tudíž je třeba celý postup zopakovat od začátku.

Zamknutí kombinačního mechanického zámku trezoru

Otočte číselným kotoučem minimálně čtyřikrát doleva.

Jak nastavit novou číselnou kombinaci na mechanickém trezorovém kombinačním zámku?

 1. Zamkněte zámek při otevřených dveřích,jako při zamykání (závora vyjede ven).
 2. Nastavte při otevřených dveřích starou číselnou kombinaci dle bodů A/1-3 proti rysce (neprovádíme bod 4).
 3. prestavovaci klic kombinacni zamekNyní z vnitřní strany dveří zasuňte do otvoru přestavovací klíč až na doraz a dle obrázku otočte o 90o doprava opět až na doraz.(vše provádějte bez použití násilí,v opačném případě postup s nastavením staré číselné kombinace opakujte postup dle C/2.
 4. Nyní je možno nastavit novou číselnou kombinaci. –Důležité upozornění: Poslední Vámi zvolené číslo nesmí ležet být mezi 0 a 20.
 5. Otáčejte číselným kotoučem doleva, až se dosáhne Vámi prvního zvoleného čísla počtvrté přesně na přestavovací rysce.
 6. Otáčejte číselným kotoučem doprava, až se dosáhne Vámi druhého zvoleného čísla potřetí přesně na přestavovací rysce.
 7. Otáčejte číselným kotoučem doleva , až se dosáhne Vámi třetího zvoleného čísla podruhé přesně na přestavovací rysce.
 8. Nyní otočte přestavovací klíč doleva na doraz a vytáhněte ho opatrně ze zámku.Zámek je nyní nastaven na Vámi zvolená čísla.

Zvláštní upozornění

Dříve než nyní dveře zavřete, přezkoušejte minimálně pětkrát bezvadnou funkci nové Vámi zvolené číselné kombinace na otevírací rysku při otevřených dveřích.Teprve, když jste se přesvědčili o správnosti funkce zámku,můžete dveře opět zamknout.

Čísla nové číselné kombinace se mají lišit minimálně o čtyři čísla.

Při přesném dodržení tohoto návodu je zaručena bezvadná funkce.

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

  KŘESTNÍ JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  VÁŠ EMAIL *
  VÁŠ TELEFON

  PŘEDMĚT ZPRÁVY

  MĚSTO - OBLAST

  VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

  Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.