Výsuvné sloupky – hydraulické nebo motorické – jsou bezpečnostní zařízení, zajišťující proniknutí vozidla do zabezpečeného prostoru. Tyto sloupky jsou schopné odolat nárazu vozidla jedoucího rychlostí až 50 km/h.

výsuvné sloupkyDle typu a výbavy jsou výsuvné sloupky vybaveny LED diodami a akustickou signalizací v hlavě sloupků. Ovládání může být řízeno ručně, automaticky přes EPS nebo dálkovým ovládáním.

Výsuvné sloupky se běžně používají k zabezpečení vjezdu do budov státních úřadů, velvyslanectví, bank a dalších institucí, kde je nutno zaručit bezpečnost. Zařízení jsou dle typu certifikována.

Na podobném principu fungují i výsuvné hroty nebo výsuvné bariéry.

Mezi naše zákazníky patří například Úřad vlády České republiky, Národní bezpečnostní úřad České republiky nebo Kanadská ambasáda v Praze.

 

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.