Troufalost dnešních zlodějů nezná mezí. Jdou si pro lup v podstatě kdykoliv. Proto bychom měli mít doma moderní trezor, aby je chuť na loupení přešla. Domácí trezory, které nabízíme, jsou navíc esteticky zajímavé.

Estetická (ne)úroveň je totiž častý „protitrezorový“ argument. Současné domácí trezory přitom nejsou žádná odpudivá monstra. Vypadají elegantně a vybrat si můžete ze široké nabídky typů.

Zloději nejdou jen po penězích

domaci trezoryStatistiky potvrzují, že v poslední době narůstá kriminalita v oblasti krádeží. Novým faktem také je, že byty se nevykrádají jen v době nepřítomnosti jejich obyvatel, tedy nejen převážně během dovolených, ale stále častěji i v době jejich přítomnosti, kdy v klidu spí na lůžku. Proto by měl mít trezor v domácnosti určitě své místo jako bezpečnostní dveře či elektronický zabezpečovací systém. Argument, že není do trezoru co schovávat neobstojí. Zloději nemají zájem pouze o peníze a šperky po babičce, ale i o doklady jako je občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz, různé průkazy a legitimace, klíče umožňující vstup do jiných budov, magnetické karty, sbírky známek atd. Často je podceňována i úschova zbraní a střeliva, která ze zákona podléhá určitým předpisům.

Naštěstí je tu nabídka firmy Ynot technologies s.r.o. s dlouholetou zkušeností v oboru. Můžete si u nás vybrat ze širokého spektra trezorů různých rozměrů, konstrukcí a odolností včetně certifikací podle evropských norem. Umíme nabídnout trezory od necertifikované úrovně až po bankovní trezory v nejvyšších bezpečnostních třídách.

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s dotazem. Rádi poradíme.

Vladimír Mareš – obchodní zástupce
+420 724 331 525
mares@ynt.cz

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz.
Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.