mechanicky-zamekSpolečnost YNOT technologies s.r.o. provádí veškerý servis trezorů, včetně nouzového otevírání trezorů. Provádíme otevírání trezorů v případech ztráty klíčů, zapomenutí kódu trezoru i v případě poškozeného zámku trezoru. Samozřejmostí jsou i výměny zámků trezorů a opravy trezorů všech značek.

V případě poškození Vašeho trezoru nebo trezorového zámku zaručíme profesionální opravu trezorů všech značek. Zajistíme výrobu nových klíčů v případě ztráty nebo zničení trezorových klíčů.

elektronicky-zamek-trezorNaši profesionálně proškolení technici provádí nouzové otevírání trezorů s co nejmenším možným poškozením trezoru. Trezory jako takové jsou samozřejmě ze své podstaty vyrobeny tak, aby nebylo jednoduché je otevřít a proto je nelze vždy otevřít bez poškození. Snažíme se proto škody na trezoru a trezorovém zámku minimalizovat tak, aby poškození bylo opravitelné a zákazník nemusel pořizovat zcela nový trezor.

Do oblasti prací, které provádíme patří nouzové oteření trezoru s klíčem, otevření trezoru s mechanickým zámkem i otevření trezoru s elektronickým zámkem. Po otevření trezoru následuje oprava trezoru, včetně výměny trezorového zámku za nový trezorový zámek klíčový, mechanický trezorový zámek nebo elktronický trezorový zámek.

Nouzové otevírání trezorů provádíme v rámci celé České republiky.

klicovy-trezorovy-zamekPokud potřebujete pomoc s otevřením Vašeho trezoru, připravte si prosím následující údaje:

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

  KŘESTNÍ JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  VÁŠ EMAIL *
  VÁŠ TELEFON

  PŘEDMĚT ZPRÁVY

  MĚSTO - OBLAST

  VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

  Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.