klicovy-trezorovy-zamekZtratili jste klíč od Vašeho trezoru? Zapoměli jste číselnou kombinaci zámku trezoru? Zapoměli jste heslo k trezoru? Máte vybité baterie? Potřebujete otevřít trezor? Provádíme nouzové otevření trezoru. Kontaktujte nás – Váš trezor otevřeme.

Volejte telefon +420 602 203 758.

Společnost YNOT technologies s.r.o. nabízí nouzové otevírání trezorů při ztrátě klíče nebo kódové kombinace. Po otevření trezoru uvedeme trezor do funkčního stavu, abyste jej mohli i nadále používat.

Pro objednávku nouzového otevření nám prosím sdělte co nejvíce informací – typ trezoru, typ zámku, pokud možno zašlete fotografii trezoru se zámkem – čím více informací nám dáte, tím přesnější může být naše cenová nabídka.

mechanicky-zamekTrezory, sejfy

opravy a servis trezorů a sejfů, výroba trezorových klíčů
– dodávky trezorů a sejfů včetně dopravy a kotvení
nouzové otevírání všech typů trezorů a sejfů
stěhování, rekonstrukce a modernizace trezorů a sejfů

Nouzové otevření trezoru

Otevírání trezorů provádíme odborně buď bez poškození, nebo s nejmenším možným poškozením trezoru a trezorového zámku. Trezory obecně však ze své podstaty nejdou vždy otevřít jen bez poškození, v takovém případě volíme nejšetrnější metody pro otevírání trezorů a trezorových zámků. V takových případech po otevírání trezorů, provádíme opravy trezorů tak aby je zákazník mohl dále používat a nemusel investovat do koupi nového trezoru. Provedeme odborné otevření trezoru s klíčem, tak i trezoru s mechanickým kombinačním zámkem a samozřejmě provádíme otevírání elektronických trezorů (trezorů s elektronickým kombinačním zámkem). Provedeme odbornou výměnu trezorového zámku, a to jak výměnu mechanického zámku trezoru na klíč, tak mechanického kombinačního zámku trezoru, a samozřejmě i výměny elektronického zámku trezoru. Opravy a otevírání trezorů provádíme nejen v Praze, ale po domluvě i v rámci celé ČR.

Před samotným objednáním opravy trezorů, či otevírání trezorů, nebo výměny trezorového zámku, je dobré zjistit si minimálně výrobce vašeho trezoru a nejlépe typ trezoru, poté nahlásit technikovi o jaký trezor se jedná, zda o trezor na klíč, nebo trezor s elektronickým kódem (elektronickým kombinačním zámkem), či trezor s mechanickým kombinačním kolečkem (mechanickým kombinačním zámkem).

Otevřeme Váš trezor nebo sejf. Provádíme odborný servis trezorů všech značek a stáří. Provedeme výměnu zámku trezoru. Vyrábíme trezorové klíče. Provádíme opravy trezorů a trezorových zámků. Vyřešíme Vaše starosti s trezorem za Vás.

 

 

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

  KŘESTNÍ JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  VÁŠ EMAIL *
  VÁŠ TELEFON

  PŘEDMĚT ZPRÁVY

  MĚSTO - OBLAST

  VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

  Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.