klicovy-trezorovy-zamekZtratili jste klíč od Vašeho trezoru? Zapoměli jste číselnou kombinaci zámku trezoru? Zapoměli jste heslo k trezoru? Máte vybité baterie? Potřebujete otevřít trezor? Provádíme nouzové otevření trezoru. Kontaktujte nás – Váš trezor otevřeme.

Společnost YNOT technologies s.r.o. nabízí nouzové otevírání trezorů při ztrátě klíče nebo kódové kombinace. Po otevření trezoru uvedeme trezor do funkčního stavu, abyste jej mohli i nadále používat.

Pro objednávku nouzového otevření nám prosím sdělte co nejvíce informací – typ trezoru, typ zámku, pokud možno zašlete fotografii trezoru se zámkem – čím více informací nám dáte, tím přesnější může být naše cenová nabídka.

Trezory, sejfy

opravy a servis trezorů a sejfů, výroba trezorových klíčů
– dodávky trezorů a sejfů včetně dopravy a kotvení
nouzové otevírání všech typů trezorů a sejfů
stěhování, rekonstrukce a modernizace trezorů a sejfů

Nouzové otevření trezoru

mechanicky-zamek

Otevírání trezorů provádíme odborně buď bez poškození, nebo s nejmenším možným poškozením trezoru a trezorového zámku. Trezory obecně však ze své podstaty nejdou vždy otevřít jen bez poškození, v takovém případě volíme nejšetrnější metody pro otevírání trezorů a trezorových zámku. V takových případech po otevírání trezorů, provádíme opravy trezorů tak aby je zákazník mohl dále používat a nemusel investovat do koupi nového trezoru. Provedeme odborné otevření trezoru s klíčem, tak i trezoru s mechanickým kombinačním zámken a samozřejmě provádíme otevírání elektronických trezorů (trezorů s elektronickým kombinačním zámkem). Provedeme odbornou výměnu trezorového zámku, a to jak výměnu mechanického zámku trezoru na klíč, tak mechanického kombinačního zámku trezoru, a samozřejmě i výměny elektronického zámku trezoru. Opravy a otevírání trezorů provádíme nejen v Praze, ale po domluvě i v rámci celé ČR.

Před samotným objednáním opravy trezorů, či otevírání trezorů, nebo výměny trezorového zámku, je dobré zjistit si minimálně výrobce vašeho trezoru a nejlépe typ trezororu, poté nahlásit technikovi o jaký trezor se jedná, zda o trezor na klíč, nebo trezor s elektronickým kódem (elektronickým kombinačním zámkem), či trezor s mechanickým kombinačním kolečkem (mechanickým kombinačním zámkem).

Otevřeme Váš trezor nebo sejf. Provádíme odborný servis trezorů všech značek a stáří. Provedeme výměnu zámku trezoru. Vyrábíme trezorové klíče. Provádíme opravy trezorů a trezorových zámků. Vyřešíme Vaše starosti s trezorem za Vás.

 

Jak otevřít 3-číselný mechanický kombinační zámek?

Základní zásady – mechanický kombinační zámek 3-číselný

Otáčejte číselným kotoučem vždy pomalu.Smíte libovolně často zastavit.Přestaňte při poslední otáčce,když patřičné číslo stojí na patřičné rysce.

Nastavování musí probíhat velmi přesně,především ryska zvoleného čísla se nesmí přetočit za pevnou rysku.Při takové chybě se musí celé nastavování opakovat.

Nikdy nepoužívejte násilí !! Návod na oteření kombinačního zámku 3-číselného …

 

Jak otevřít 4-číselný mechanický kombinační zámek?

Základní zásady – mechanický kombinační zámek 4-číselný

Otáčejte číselným kotoučem vždy pomalu.Smíte libovolně často zastavit.Přestaňte při poslední otáčce,když patřičné číslo stojí na patřičné rysce.

Nastavování musí probíhat velmi přesně,především ryska zvoleného čísla se nesmí přetočit za pevnou rysku.Při takové chybě se musí celé nastavování opakovat.

Nikdy nepoužívejte násilí !! Návod na oteření kombinačního zámku 3-číselného …

 

mechanický kombinační zámekZloději nejdou jen po penězích

Nabídka firmy Ynot technologies s.r.o. s dlouholetou zkušeností v oboru Vám pomůže s výběrem toho správného trezoru pro Vás. Můžete si u nás vybrat ze širokého spektra trezorů různých rozměrů, konstrukcí a odolností včetně certifikací podle evropských norem. Umíme nabídnout trezory od necertifikované úrovně až po bankovní trezory v nejvyšších bezpečnostních třídách.

Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s dotazem. Rádi poradíme.

Vladimír Mareš – obchodní zástupce
+420 724 331 525
mares@ynt.cz

Kontaktujte nás ...

+420 602 203 758

Zavolejte nám nebo využijte tento kontaktní formulář a napište nám svůj dotaz. Rádi Vám odpovíme v co nejbližším termínu.

KŘESTNÍ JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
VÁŠ EMAIL *
VÁŠ TELEFON

PŘEDMĚT ZPRÁVY

VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT technologies s.r.o. kontaktovala zpět.